Amikor tavaly augusztusban kesztőlcön voltunk, hazafelé hoztunk pár ganajtúrót, amiről már röviden írtam korábban. Nagyon kedvelem ezeket a bogarakat és s...
Itt olvashatod tovább...
Balikó
-
Drága Balikó. Nem lett jobban, csak délibáb volt, mikor valami
gyógyszertől kicsit erőre kapott, kiderült, hogy FIP-es (az első macskám is
ebben halt be...
4 órája
